صفحه اصلی   |   عضویت    |   آرشیو   |  دانلود   |   تعرفه ها  
 

کلینیک ایران پی آر پیایران پی آر پی

پی آر پی راز جوانی دوباره


 
استفاده از سلولهای بنیادی جهت بازگرداندن جوانی و توقف پروسه پیری ونیز درمان بسیاری از بیماری ها امری بسیار جدید در دنیای پزشکی میباشد. در این روش با استفاده از سلولهای بنیادی ، زایش سلولی افزایش پیدا کرده و بازسازی و جوانی دوباره حاصل میگردد. استفاده از این روش در سنین بالاتر موجب بازگرداندن شادابی و نشاط و در سنین پائین تر سبب توقف و تاخیر در پروسه Aging (پیــری) شما خواهد شد.اثرات معجزه آسای این روش به علت طبیعی بودن و استفاده از سلولهای بدن خودتان دارای کمترین عوارض می باشد. شما برای اطمینان از این پروسه درمانی می توانید آنرا در پروتکل بسیاری از مراکز علمی به روز دنیا مشاهده نمایید. به علت طبیعی بودن پروسه درمان که صرفا با تحریک سلولهای بدن شما منجر به زایش سلولی میشود این درمان به کندی اما بسیار موثرتر و پایدارتر اثرات خویش را آشکار مینماید. وجود عوارض برگشت ناپذیر و اثرات کوتاه مدت درمانی در سایر روشهای جوانسازی باعث شده است که استفاده از سلولهای بنیادی به عنوان روشی غیر قابل رقابت در دنیای امروزی مطرح گردد.
PRP سلول بنیادی نیست ، اما با توجه به عملکرد زایش سلولی و بافتی آن (مانند سلولهای بنیادی) به این نام نامیده می شود.
PRP مخفف Platelet Rich Plasma پلاسمای غنی شده از پلاکت میباشد. در این روش جدید درمانی غلظت بالائی از پلاسمای خون شما به نواحی نیازمند ترمیم و بازسازی ، تزریق میگردد. برای روشن شدن مطلب ، شما نیاز به آگاهی از اطلاعات پایه ای ساختار خون دارید. خون شما ترکیبی از پلاسما ، RBC سلولهای قرمز ، WBC سلولهای سفید و پلاکتها میباشد. پلاکتها در ابتدا صرفاٌ به عنوان سیستم انعقادی خون شناخته می شدند اما در سالهای اخیر دانشمندان متوجه اثرات معجزه آسای ترمیم کنندگی و بازسازی آنها در نواحی آسیب دیده شده اند. این امر توسط پروتئینهای ترمیم کننده ای به نام فاکتورهای رشدG.F) growth factor) انجام می پذیرد.
فاکتورهای رشد متعدد با کارایی های متفاوت در بدن وجود دارند اما همگی آنها نهایتاَ موجب تسریع در روند ترمیم بافت و زخم میشوند.

 

بطور خلاصه بعضی از این فاکتورهای رشد عبارتند از :

IGF - FGF-2 - EGF - VEGF - TGF-B - PDGFکه در تکثیر سلولی ، ‌تحریک رشد عروق خونی ، تسریع روند ترمیم زخمها ، نوسازی سلولهای اپی تلیال و اندوتلیال عروقی ، تولید کلاژن و هیالورونیک اسید موثر می باشند. پلاکت ها اولین پاسخ دهنده برای کمک به نواحی آسیب دیده بوده و موجب ساخت بافت جدید ، عروق خونی تازه و خونرسانی بیشتر در محل ضایعه می گردند.

مکانیزم اثر PRP در پوست:
قوام و خاصیت کشسانی پوست شما مربوط به وجود کلاژن و کراتین در ساختار پوست می باشد و کاهش اثر این دو منجر به بروز آثارپیری در پوست میگردد.با تکنیک PRP فاکتورهای رشد که منجر به تکثیر و بازسازی فیبروبلاستها و کراتینوسیتها می شوند از خون شما با تکنیکهای خاص جداسازی شده و با فعال کننده های ویژه بصورت مستقیم در موضع تزریق می گردند ، بنابراین بصورت کاملا طبیعی و معجزه آسا تولید کلاژن و کراتین بافتی افزایش یافته و قوام و شادابی پوست به آن باز میگردد.

درمان پف و سیاهی دورچشم
از موارد دیگر می توان به جرات گفت که درمان قطعی پف و سیاهی دور چشم که مشکل عده بسیار زیادی از افراد جوان و پیر است ، PRP می باشد.

درمان چروکهای صورت و گردن
از مهمترین کاربردهای PRP ، رفع چین و چروک صورت و اطراف چشم و گردن می باشد. در این روش با فعال شدن فیبروبلاست ها و کلاژن سازی ، بهترین نتیجه در بافت سازی و پرشدن ناحیه بدست خواهد آمد.

درمان چروکهای پشت دست
وجود چروکهای پشت دست از مهمترین نشانه های پیری در افراد می باشد. PRP با زایش سلولی و بافتی بهترین روش برای پرو صاف کردن این چروکها می باشد.
درمان اسکارهای ناشی از سوختگی ، جراحی و آکنه
PRP در درمان اسکارهای بجای مانده از جوش ، جراحی و آکنه بسیارموثر می باشد بخصوص در صورتی که همراه با سایر روشهای درمانی استفاده گردد.

اثرات PRP در رویش موی مجدد مـو

PRPیک درمان انقلابی در رویش مجدد موی سر می باشد. این روش بخصوص در افرادی که تمایل به روشهای جراحی پیوند مو ندارند ، ‌جایگزین بسیار مناسبی می باشد. این روش حتی در افرادی که از جراحی پیوند مو استفاده کرده اند کمک شایانی می نماید تا رویش طبیعی تر و پر پشت تری را تجربه نمایند. با انجام PRP فولیکولهای مو تحریک شده و رویش مجدد مو اتفاق می افتد. مزیت این روش ، عدم وجود اسکار جراحی ، خونریزی و عدم نیاز به کوتاه کردن مو می باشد.

 

آیا PRP دارای عوارض میباشد؟
در این روش بدلیل اینکه از محتویات خونی هر شخص برای خودش استفاده میشود ، ‌ اصولا شاهد عارضه ای خاص نمی باشیم. تورم و قرمزی بسیار مختصردر موضع تزریق هم اصولا در طی همان روز بهبود می یابد. شما فورا بعد از درمان قادر خواهید بود که از لوازم آرایشی استفاده نموده و به فعالیت روزمره خود بپردازید. در اینجا نکته مهم این است که کرم ضدآفتاب را نباید فراموش نمود.

 

درباره ما:

ما با روش و تجهیزات و تکنیکهای اختصاصی خویش به عنوان یک مرکز اختصاصی پی آر پی در ایران ، بهترین نتایج را در بیماران خویش مشاهده میکنیم. استفاده از بالاترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در کنار یک تیم ورزیده و با سابقه پزشکی ، ضامن موفقیت ما در اثرات معجزه آسای روش PRP میباشد.
IRAN PRPافتخار دارد که بالاترین سطح رضایت از درمان را دربیماران خویش شاهد باشد. مسلماٌ استفاده از روشهای ناقص و کیتهای تقلبی جهت کاهش مخارج در بعضی مراکز در کنارعدم استفاده از تیم پزشکی معتبر می تواند در کاهش نتایج این روش استثنایی موثر باشد.

 

خدمات ما در کلینیک ایران پی آر پی


PRP پوست برای جوانسازی
جوانسازی پوست ، رفع چین و چروک صورت و افتادگی پوست
PRP مو برای رویش مجدد
کلیه خدمات مراقبتی پوست و مو
PRP در سایر نواحی ، جهت درمان های گوناگون
برطرف کردن ضایعات پوستی (زگیل ، میخچه ، خال و... )
Fat PRP برای قوام سینه و گونه ( تزریق چربی )
پاک کردن انواع خالکوبی و تاتو
رفع سیاهی ، گودی و پف زیر چشم
درمان اسکار جراحی و کلوئید ، آکنه و جوش
مزوتراپی
میکرودرم ابریشن (لایه برداری و پاکسازی پوست(
ایجاد قوام وسفتی در اندام ها (RF- Tightening)
رفع سلولیت اندام ها و افتادگی پوست بدن
کاهش موهای زائد (Hair Removal)
مشاوره تغذیه و رژیم های درمانی
تزریق بوتاکس
کلیه خدمات جهت Body Shape
تزریق ژل

انجام مشاوره رایگان در انتخاب مناسب ترین درمان برای شما

 

 

کلینیک ایران پی آر پی
   تاریخ ثبت آگهی : 91/03/10
   تاریخ انقضاء : 91/08/22
 کلمات کلیدی :   نیازمندی    آگهی    نیازمندیهای اینترنتی    درج آگهی    وبسایت آگهی    تبلیغ اینترنتی    ایرانبان    نیازمندیهای اینترنتی ایرانبان    نیازمندیهای ایران و آلمان    پی آرپی    ایران پی آر پی    PRP    تزریق بوتاکس    تزریق ژل بوتاکس    پاک کردن خالکوبی    پاک کردن طراحی دائم    پاک کردن تاتو    پاک کردن تتو    کلینیک زیبایی    مزوتراپی    میکرودرم    جوانسازی پوست    کاهش چین و چروک    مزوتراپی    مزوتراپی بیولوژیک    درمان اسکارهای ناشی از سوختگی    کاهش ریزش مو    درمان چروکهای صورت    درمان چروکهای گردن    درمان پف و سیاهی دور چشم    راز جوانی دوباره    پی آر پی راز جوانی دوباره    پی آر پی پوست برای جوانسازی    پی آر پی مو برای رشد مجدد    پی آر پی با چربی برای قوام گونه    پی آر پی برای قوام گونه    درمان چروک پشت دست    درمان اسکارها    درمان آرتروز و مشکلات تاندولی    درمان آسیب های ورزشی    درمان زخم های مزمن    درمان زخم بستر    خدمات مراقبتهای پوستی    میکرودرم ابریشن    لایه برداری و پاکسازی پوست    برطرف کردن ضایعات پوستی    برطرف کردن زگیل    برطرف کردن میخچه    برطرف کردن خال    رفع سلولیت اندام ها    رفع افتادگی پوست بدن    مشاوره    مشاوره رایگان    تخفیف    تخفیف ویژه    دکتر عمویی    ایران پی آرپی    fat prp    prp    PRP    FAT PRP    بنر    بنرهای تبلیغاتی    دانلود    دانلود رایگان    دانلود فیلم و موزیک    دانلود نرم افزار    دانلود بازی    دانلود کتاب    خبر    دیدنیها و شنیدنیها   
  کد آگهی : 321
   تعداد بازدید از این آگهی : 10366
 
 
کلینیک پوست ، مو و زیبایی جوانه
4982
1
 
پی آر پی ، جوانسازی پوست ، بوتاکس ، تزريق ژل و چربی
7428
4
 
کاشت موی طبیعی گیشا
5684
2
 
دکتر امید ابراهیمی
7818
3
 
لیفتینگ صورت و بدن
9860
3
گروه ها
نمایش بر اساس استان ها
پشتیبانی آنلاین

بنر های تبلیغاتی
اخبار سایت
مهمترین عناوین روزنامه ها و نشریات ورزشی 11 مهر
مهمترین عناوین روزنامه های امروز 11 مهر ماه سال 1392
مهمترین عناوین روزنامه ها و نشریات ورزشی 10 مهر
مهمترین عناوین روزنامه های امروز 10 مهر ماه سال 1392
مهمترین عناوین روزنامه ها و نشریات ورزشی 9 مهر
مهمترین عناوین روزنامه های امروز 9 مهر ماه سال 1392
مشاهده آرشیو
 
 
آخرین جستجو ها
نمای داخلی
عدم ضربه پذیری
عایق صداگیر
آهن الات
اصلاح ساختار استخوانها
پرسش و پاسخ
مقالات کسب و کار
زندگی نامه پیر امیدیار Pierre Omidyar ثروتمندترین ایرانی تبار و صاحب بزرگترین حراجی آنلاین جهان
مفاهیم بازاریابی و وظایف مدیریت بازار
مديريت بازار و مشتری
مديريت زمان
داستان موفقیت لیپتون: ثروتی به رنگ چای
ایرانبان
عضویت در ایرانبان
معرفی ایرانبان
تماس با ما
تعرفه ها
قوانین و مقررات استفاده از سابت
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت